You are currently viewing Silverfort, Global InfoSec Ödüllerinde “En Yenilikçi Kimlik Koruma” ödülünü kazandı.

Silverfort, Global InfoSec Ödüllerinde “En Yenilikçi Kimlik Koruma” ödülünü kazandı.

  • Post category:Duyurular

En Yenilikçi Kimlik Koruması Nedir ?

Kimlik tehdidi ortamı geliştikçe ve değiştikçe, Silverfort yeteneklerini artırdı. İlk Birleşik Kimlik Tehdit Koruması platformunu sağlamak için ortaklıkları en üst düzeye çıkardı. Silverfort‘un Identity Threat Detection and Response (ITDR) ve Identity Threat Prevention (ITP) yetenekleri, Kimlik ve Erişim Yönetimine (IAM) benzersiz, birleşik bir katman sunar. Pek çok güvenlik yeniliği tek başına tüm tehdit ortamını kapsamayı amaçlarken, Silverfort, müşterinin uç noktalarında, sunucularında veya uygulamalarında değişiklik gerektirmeden müşterinin mevcut güvenlik altyapısına ek bir koruma katmanı sağlayarak tehdit ortamını bütünsel bir şekilde ele almaya devam ediyor.

Silverfort Kurucu Ortağı ve CEO’su Hed Kovetz “Silverfort ilk günden itibaren yeniliği kapsamaya çalıştığı için En Yenilikçi Kimlik Koruması ödülüne layık görülmek ayırt edici bir onur. Siber Savunma Dergisi’nin bağımsız bir siber güvenlik haber ve bilgi sağlayıcısı olarak 10. yıl dönümlerinde en prestijli ve imrenilerek bakılan siber güvenlik ödüllerinden birini almaktan heyecan duyuyoruz.Birleşik kimlik tehdidi koruması ve müdahalesi tüm kuruluşlar için hayati önem taşıyor. Bu uçtan uca kimlik tehdidi koruması eksikliği, tüm veri ihlallerinin ve fidye yazılımı kampanyalarının %80’inde güvenliği ihlal edilmiş kimlik bilgilerinin kullanılmasıyla kimliği günümüzün 1 numaralı saldırı yüzeyine dönüştürdü. Silverfort, kimlik güvenliğine yönelik yeni bir yaklaşım yarattı: tüm modern ve eski IAM altyapısı üzerinde çalışan ve tüm kullanıcıları, kaynakları ve ortamı kapsayan birleşik bir Sıfır Güven güvenlik katmanı. Kimlik güvenliğinin gücünü artırmaya yönelik çabalarımızın tanınmasına değer veriyoruz.”

Cyber ​​Defence Magazine Editörü Yan Ross ise “Büyük bir fark yaratabilecek ve potansiyel olarak gelgiti siber suçlardaki katlanarak artan büyümeye karşı çevirmeye yardımcı olabilecek siber güvenlik yenilikçileri aramak için dünyayı taradık. Silverfort, bu gıpta ile bakılan ödüle ve ortamınızda konuşlandırmaya kesinlikle layık” dedi.