SealPath

Sealpath hassas dosyalarınızın korunmasına ve onları nerede olurlarsa olsunlar kontrol etmenize yardımcı olan bir güvenlik yazılımıdır. SealPath çözümü, dosyalari nerede olurlarsa olsunlar koruyabilir ve bunların paylaşımının rahat ve güvenli bir şekilde yapılmasına olanak tanır

SealPath neleri sağlıyor?

Koruma

Dosyalarınızın nerede olursa olsun korunması: SealPath, dosyanıza nereden erişilirse erişilsin, eşlik eder. On-premise, bulut, flash bellek farketmez. SealPath dosyalarınızı dolayısı ile her türlü verinizi koruyacaktır.

Kontrol

Kullanıcıların dosyalarınız ile yapabileceklerini kontrol altına alın. Okuma, yazma, paylaşma, kopyalama vs. vs. Dosyanız yalnızca saptanan kullanıcı haklarında belirttiğiniz şeye izin verecektir. SealPath’in sezgisel kontrol sistemi ile bilgilere kimin eriştiğini kontrol edebilirsiniz.

İzleme ve Kullanım Kolaylığı

Dosyalarinizi istediğiniz kişiyle paylaşbilirsiniz. Bunun için bir collaboration yani birleştirme arayüzünüe ihtiyacınız yok. Dosyalarınız dünyanın her yerine, her şekilde gidebilir, iç ve dış kullanıcılar güvenle dosyaları kullanabilir. bKullanıcıların dosyalara ne zaman eriştiklerini izleyin. İsterseniz, alıcı belgeye eriştiğinde bir bildirim alabilirsiniz. SealPath sayesinde denetim daha kolay .

Özgürlük

SealPath dosyalarınız bir yere depolamaz ve kullanıcıları bu depolama alanı içinde kullanmaya zorlamaz. Yani Verilerinizin olmasını istemediğiniz yerde olması gerekmez. SealPath doyaları korumak için belirli bir konum ihtiyacında değildir.. Tam bir özgürlükle nasıl çalışmak istediğinizi ve dosyalarinizi nereye kaydedeceğinizi siz seçersiniz.

AD RMS Teknolojisi

SealPath, RMS (Rights Management Services) koruması ve bilgi teknolojisini kullanır. AD RMS, Microsoft Office ve diğer Microsoft ürünleriyle yerel olarak bütünleşen, olgun, kanıtlanmış bir bilgi koruma teknolojisidir. Kriptolamada MS algoritmasını kullanır.

Sealpath Nasıl Çalışır?

SealPath en kritik dosyalarınızı korumanız için size basit bir yol sunar; böylece, elinizde olmasalar bile bunların kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. SealPath ile, işiniz için önemli olan dosyaların sahipliğini korumaya devam edebilirsiniz: erişimi uzaktan iptal etme, birinin bunlara izinsiz olarak erişmeye çalışıp çalışmadığını izleme (Dosya kullanılmaz haldedir bu durumda) vb. Şirket ya da izin verilen 3. Kişiler korunan önemli dosyalara erişebilir. Ayrıca kuruluşunuzun dışından kimlerin korunan dosyalara erişimi olduğunu öğrenebilir ve dosyalar sizin elinizde olmasa bile erişimi iptal edebilirsiniz. İzin eksikliği nedeniyle engellenen korumalı dosyalara erişim girişimlerinin uyarılarını günlüğe kaydeder. SealPath, küçük ve orta ölçekli şirketler olduğu kadar büyük şirketler/çok uluslu şirketler içindeki çalışma grupları için tasarlanmıştır

Dosyaları özel olarak değiş tokuş etmesi gereken herhangi bir şirket, başta yasal, endüstriyel tasarım ve patentler, biyoteknoloji ve araştırma ve diğerlerinin yanı sıra finans sektörlerinde SealPath’ten faydalanacaktır. Kuruluşunuzun dışından başkalarıyla çalışırken içiniz rahat olsun.

Faydalar

  • Bilgilerinizi önem sırasına göre koruyun
  • Dosyalarınızı güvenle paylaşın
  • Veri kaybını önleyin
  • Veri koruma denetimine uyun (KVKK vb.)
  • Bunların tümü yaparken çalışma şeklinizi de değiştirmeyin

SealPath, şirketinizin kendi içinde (şirket içi) veya bir veri merkezinde yönetilen özel bir sunucuya kurulabilir. Active Directory’nizle bütünleşir ve sizin tarafınızdan yönetilen özel bir ortamda SealPath’in sunduğu avantajlardan yararlanırsınız. Tüm izleme bilgileri kendi izleme sistemlerinizle entegre edilebilir, böylece kritik kurumsal dokümanlarınıza erişim günlüklerini nerede olursa olsun her zaman merkezi ve kontrol altında tutabilirsiniz.

SealPath, Microsoft RMS garantisiyle güçlü bir koruma sunar.

Operasyonel verimlilik konusunda Sealpath büyük yararlar sağlar:

MICROSOFT HAK YÖNETİM HİZMETLERİYLE EN İYİ KORUMA
Active directory entegrasyonu
Klasör koruma ve otomasyon
Merkezileştirilmiş yönetim daha az deneyimli müşteriler için bile kullanım kolaylığı, CAPEX /OPEX avantajı
Diğer veri koruma ürünleri ile entegrasyon