SILVERFORT - Unified Identity Protection

Silverfort, daha önce korunamayan varlıklar da dahil olmak üzere tüm hibrit ve çoklu bulut ortamlarında IAM güvenlik kontrollerini genişletir.

Silverfort, herhangi bir ajan, proxy veya kod değişikliği gerektirmeden, bugüne kadar korunamayan sistemler de dahil olmak üzere tüm hassas kurumsal ve bulut varlıklarında Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA), Risk Tabanlı Kimlik Doğrulama (RBA) ve Sıfır Güven ilkelerini etkinleştirmeye yardımcı olur. 

Ek olarak, Silverfort, şu anda saldırganların diğer çok faktörlü kimlik doğrulama çözümlerini devre dışı bırakmasını sağlayan arayüzler ve erişim araçları (Remote PowerShell, PsExec gibi) için korumayı genişletiyor. 

YAPAY ZEKA YÖNLENDİRMELİ RİSK VE GÜVEN ANALİZİ

Silverfort, tüm kullanıcılar, cihazlar, sistemler ve ortamlar arasındaki bütün erişim istekleriniyalnızca perimetrede değil, ağ içinde de analiz eder. Uyarlanabilir kimlik doğrulama ve koşullu erişim politikalarını uygulamak için sürekli olarak güven ve risk düzeylerini analiz eder. 

NASIL ÇALIŞIYOR?

Silverfort, kurumsal ağlar ve bulut ortamları arasında bütünsel ve müdahaleci olmayan bir şekilde güvenli kimlik doğrulama ve erişim sağlayan devrim niteliğinde yeni bir yaklaşım sunar. 

Silverfort, mevcut kimlik doğrulama protokollerinin üzerine sorunsuz bir şekilde koruma katmanı uygulayarak, herhangi bir ajan ve proxy dağıtma veya mevcut sunucularda ve uygulamalarda herhangi bir değişiklik yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu, kuruluşların, güvenli kimlik doğrulamayı bugün desteklemeyen varlıklarınızın yapısında değişiklik yapmadan ve diğer çoklu kimlik doğrulama çözümleri tarafından korunamayan arayüzlerin korunmasına olanak tanır. 

 Silverfort, gerçek zamanlı olarak risk ve güven düzeylerini sürekli olarak analiz ederek, uyarlanabilir risk tabanlı kimlik doğrulama politikalarını uygulayarak ve herhangi bir hassas varlığa yetkisiz erişimi engelleyerek tüm sistemler ve ortamlar arasında, tüm insan ve makine erişim isteklerini izler. 

Buluta Geçişi Etkinleştirin!

Buluta taşımadan önce hassas eski varlıklara sorunsuz bir şekilde güvenli kimlik doğrulaması ekleyin ve tüm ortamlarda bir MFA aracısı sağlayın.

Güvenli Ayrıcalıklı Hesap Yönetimi

PAM çözümlerini daha güvenli hale getirin, değişiklik yapmadan MFA özelliğini devreye alın, isteğe bağlı MFA özelliğini devre dışı bırakma seçeneğine sahip olun.

Korunamayanları Koruyun!

MFA'yı yerel uygulamalar, BT altyapısı, uzaktan yönetici araçları, dosya sistemleri, veritabanları ve daha fazlası dahil olmak üzere bugün desteklenmeyen sistemlere genişletin.

Makina Erişimini Kontrol Edin ve Yanal Hareketi Engelleyin

Yanal hareket için sıklıkla kullanılan servis hesaplarını ve makineler arası iletişimleri sürekli izleyin.

Yapay Zeka Tabanlı RBA

Silverfort'un yapay zeka motorunu önde gelen üçüncü taraf çözümlerle birleştirerek ajan veya proxy kullanmadan Sıfır Güven altyapısı oluşturun.

Kimlik Doğrulama Akışların İzleyin

İzleme arayüzünde temsil edilen ve SIEM'e iletilen ilgili kullanıcıların ve hizmetlerin davranışlarını öğrenin.