Fortra'dan Terranova Security

Riski azaltan ve tehditlere karşı dayanıklılık sağlayan güvenlik farkındalığı eğitimi.

Güvenlik Farkındalığı Eğitim Çözümleri

Terranova Security, dünya çapındaki kuruluşların veri ihlallerini önlemesine ve hassas bilgileri güvence altına almasına yardımcı olarak insan savunma hattını güçlendirir. Güvenli olmayan çevrimiçi davranışları değiştirmek ve verilerinizi kimlik avı, fidye yazılımı, kötü amaçlı yazılım, smishing, vishing ve diğer siber saldırılara karşı güvende tutmak için tasarlanmış ödüllü güvenlik bilinci kampanyalarını kolayca oluşturun ve dağıtın.

Terranova Security’nin her güvenlik farkındalığı eğitim çözümü tamamen özelleştirilebilir ve temel kurslarınızın, testlerinizin, kimlik avı simülasyonlarınızın ve öğrenme ortamınızın her yönünü ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza olanak tanır. Kanıtlanmış, veriye dayalı çerçeveler kullanarak müşterilerimiz eğitime katılım oranlarını artırmakta, bilginin kalıcılığını sağlamakta ve siber hedeflerine ulaşmaktadır.

İnsani Risk Faktörünü Azaltın

İnsan savunma hattını güçlendiren ve önlenebilir siber güvenlik riskini azaltan güvenlik öncelikli bir kültür oluşturun.

Bilgi ve Operasyonların Güvenliğini Sağlayın

Tehditlere karşı savunmanızı geliştirin ve müşterilerinize markanızın siber güvenlik uygulamaları konusunda güven verin.

Veri İhlallerinin Kurbanı Olmaktan Kaçının

Uzun süreli kesintiler ve mali cezalar da dahil olmak üzere siber saldırılardan kaynaklanan olumsuz etkileri önleyin.

Güçlü ve Kanıtlanmış Güvenlik Farkındalığı Eğitimi

İLGİ ÇEKİCİ, ETKİLEŞİMLİ İÇERİK

Bilgilendirici ve oyunlaştırılmış bir deneyim sunan ödüllü içerik modülleri etrafında eğitim kursları ve kampanyalar oluşturun.

GERÇEK DÜNYA OLTALAMA SİMÜLASYONLARI

Gerçek siber saldırıları taklit eden pratik alıştırmalarla son kullanıcıların potansiyel tehditleri tutarlı bir şekilde tespit edip raporlayabilmelerini sağlayın.

DERİNLEMESINE ANALİTİK VE RAPORLAMA

Kişiselleştirilmiş gösterge tabloları oluşturun ve eğitim ilerlemesini gerçek zamanlı olarak izleyen ve güncelleyen önceden oluşturulmuş raporlama widget'larını kullanın.

UÇTAN UCA ÖZELLEŞTİRME

Çeşitli özelleştirme seçenekleriyle eğitim programınızın her yönünü (CSS koduna kadar) kişiselleştirin.

HER ZAMAN UZMAN REHBERLİĞİ

Kurum içi CISO'lardan ve her adımda yanınızda olan 20 yılı aşkın deneyime sahip bir destek ekibinden yararlanın.

Terranova Security Hakkında

Terranova Security, Fortra’nın kapsamlı siber güvenlik portföyünün bir parçası olmaktan gurur duymaktadır. Terranova Security, güvenli olmayan çevrimiçi davranışları değiştiren ve hassas bilgileri kimlik avı, sosyal mühendislik, fidye yazılımı ve diğer siber tehditlere karşı koruyan güvenlik bilinci kampanyaları oluşturmayı kolaylaştırır. Terranova Security ve diğerlerinin güçlü korumasının yardımıyla Fortra, siber güvenlik yolculuğunuz boyunca her adımda yanınızda olan amansız müttefikinizdir.