HAKKIMIZDA

CYNOKS, müşterilerine karşı sürekli gelişen bir tehdit ortamını etkin bir şekilde ele almak için kendi sistemleri üzerinde öngörü ve kontrol kazanmalarına yardımcı olur.

CYNOKS Bilişim Teknolojileri, kurumsal pazarın büyük ölçekli bilişim projelerinin özellikle Bilgi Güvenliği alanında sektörün önde giden şirketlerindendir. Misyon olarak, “Hizmet, satış sonrasını da kapsar” prensibini benimseyen CYNOKS Bilişim Teknolojileri, üstlendiği projelerin kurulum ve eğitim süreçlerinin tamamlanması sonrasında üstün kaliteli yerel desteğini başarı ile devam ettirir. CYNOKS Bilişim Teknolojileri’nin yakın gelecekteki hedefi, Bilgi Teknolojileri konusundaki uzmanlığını yakın coğrafyadaki diğer ülkelere taşımak ve Bilişim sektöründeki başarısını müşteri portföyüne yeni kurumları da eklemek suretiyle devam ettirmektir.

BAKIŞ AÇIMIZ

MİSYON

Müşterilerimize  satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesi, düşük maliyeti, bakım ve destek kolaylığı, müşteri memnuniyeti, sunmak. Bunu yaparken ana hedef dünyada kabul görecek markalarla çalışmak ve bilgi birikimimizi başta ülkemiz olmak üzere iş yaptığımız diğer ülkeler ile paylaşmaktır.

VİZYON

CYNOKS Bilişim Teknolojileri uluslararası arenada güvenilir, yüksek teknolojiyle üretilen sistemler sağlayan, çalıştığı ülkeye karşı sorumlu, yüzü geleceğe dönük, akla gelen ilk bilişim markası yapmaktır.

DEĞER

En değerli varlığımız yetişmiş ve deneyimli insan gücümüz. Yaratıcı şirket kültürümüz. Zamanında ve çalışır olarak tamamladığımız tüm projelerimiz. Her müşterimizi /projeyi bir referans olarak algılamamız ve bu doğrultuda hareket etmemiz. Analiz, Entegrasyon ve Takip konularında kapsamlı bilgi birikimimiz.