Netwrix Hakkında

Netwrix, veri güvenliğini kolaylaştırır, böylece profesyonellerin hassas, düzenlenmiş ve iş açısından kritik verileri, nerede olursa olsun nasıl kontrol edebileceğini basitleştirir. Dünya çapında 10.000’den fazla kuruluş, hassas verileri güvence altına almak, kurumsal içeriğin tam ticari değerini gerçekleştirmek, uyumluluk denetimlerini daha az çaba ve masrafla geçmek ve BT ekiplerinin ve bilgi çalışanlarının üretkenliğini artırmak için Netwrix çözümlerine güveniyor.

2006 yılında kurulan Netwrix, 150’den fazla endüstri ödülü kazanmış ve ABD’de en hızlı büyüyen şirketlerin hem Inc. 5000 hem de Deloitte Technology Fast 500 listelerinde yer almıştır.

Daha fazla bilgi için www.netwrix.com adresini ziyaret edin.

Netwrix

Netwrix çözümleri, hassas, düzenlenmiş ve görev açısından kritik bilgileri doğru bir şekilde belirlemenizi ve bilgilerin nerede depolandığına bakılmaksızın tutarlı bir şekilde erişim kontrollerini uygulamanızı sağlar. Hassas verilerin açığa çıkmasını azaltarak, politika ihlallerini ve şüpheli kullanıcı davranışlarını anında tespit ederek, veri ihlali riskini en aza indirebilir ve mevzuata uygunluğu sağlayabilirsiniz.

Netwrix çözümleriyle güvenlik duruşunuzu iyileştirin:

Hem yapılandırılmış hem de yapılandırılmamış hassas verileri bulun ve sınıflandırın. Güvenliğini tehlikeye atabilecek veri ve altyapı risklerini belirleyin.
Kimin neye erişimi olduğunu görün ve hassas, düzenlenmiş ve görev açısından kritik verilerin aşırı maruz kalmasını proaktif olarak düzeltin.
Veri güvenliğini tehdit eden anormal kullanıcı davranışlarını ve politika ihlallerini tespit edin.
Veri güvenliği tehditlerine yanıt vermek ve olayları kontrol altına almak için ortalama süreyi azaltın.
Bir güvenlik olayının nasıl gerçekleştiği ve hangi verilerin etkilendiğiyle ilgili kapsamlı ayrıntıları gözden geçirin.
Veri güvenliği kontrollerinizin etkinliğini proaktif olarak değerlendirin ve yüksek kanıtlarla denetçilere uygunluğunuzu kanıtlayın.