İhlalleri gerçekleşmeden önce durdurmak için ödün vermeden veri kaybını önleyin.

Digital Guardian Kurumsal DLP

DLP'ye yönelik benzersiz yaklaşımımız (on-prem, SaaS, MSP), tam veri görünürlüğü ile tavizsiz koruma ve isteğe bağlı ölçeklenebilirlik sağlar.

Digital Guardian, işinizi korumak, verilerinizi güvenli olarak kontrolünüzde tutmak ve yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmak için gereken veri güvenliğini sağlar. DG platformu, tüm tehditleri görmek için güvenlik ekiplerine tüm ortamda derin bir görünürlük sağlar. Bu görünürlük, gerçek zamanlı alarmlardan uzun vadeli trendlere kadar işletmedeki tüm seviyeleri bilgilendiren analizleri besler. Esnek kontroller, tehditlere kademeli, hızlı ve hatta otomatik yanıtlar sağlar. Ekibinizden ve altyapınızdan en iyi şekilde yararlanarak veri koruma programınızın tüm kontrolünü sağlamanıza yardımcı olur.

ENDPOINT DLP

Tüm Uç Noktalarınızda Hassas Verileri Koruyun

İhlalleri gerçekleşmeden önce durdurun! Digital Guardian Endpoint Data Loss Prevention, Windows, macOS ve Linux uç noktaları dahil olmak üzere size en geniş kapsamı ve kontrolü sunar.

DG ajanı, verinin nerede oluşturulduğuna veya kullanıldığına bakılmaksızın hem şirket ağına bağlıyken hem de çevrimdışıyken sistem, kullanıcı ve veri düzeyinde olayları yakalar ve kaydeder. Ayrıntılı kontroller, kullanıcıya, risk düzeyine veya diğer faktörlere göre yüzlerce aksiyon senaryosu oluşturmanızı destekler. Tüm olay günlüklerini kaydetmekten otomatik engellemeye kadar, veri kaybının gerçekleşmesini önleyebilirsiniz.

En büyük risk noktanız olan uç noktalarda tam olarak veri koruması sağlar.

NETWORK DLP

Hareket Halindeki Hassas Verilerinizi Koruyun

Digital Guardian Network DLP, ağ, e-posta veya web üzerinden hassas verilerin akışını izleyerek ve kontrol ederek uyumluluğu desteklemeye ve veri kaybı risklerini azaltmaya yardımcı olur. Dağıtımı kolay ve ek kaynak gereksinimlerine ihtiyaç duymaz.

Network DLP, tüm ağ trafiğini inceler ve ardından koruma sağlamak için politikaları uygular. Polititka aksiyonları: izin ver, sor, engelle, şifrele, yeniden yönlendir ve karantinaya al.

VERİ SINIFLANDIRMA

En Kapsamlı Veri Sınıflandırmasıyla Tanışın!

Digital Guardian Data Classification, Windows, macOS ve Linux uç noktalarınızda hassas verilerinizi kullanım anında otomatik olarak bulur ve tanımlar. Ardından verilerin nasıl işlendiğini belirlemek için sadece MS Office dokümanlarında değil tüm dosya formatlarında sınıflandırma yapar. Kapsamlı veri sınıflandırma çözümlerimiz – otomatikleştirilmiş içerik ve bağlama dayalı sınıflandırmadan manuel kullanıcı sınıflandırmasına kadar – mevzuata uygunluk, fikri mülkiyet koruması ve karma ortamlar için optimize edilmiştir.

Hangi hassas verilere sahip olduğunuzu, nerede olduğunu ve nasıl kullanıldığını anlayarak, uygun kontrolleri uygulamak için daha iyi bir konumda olursunuz.

DATA DISCOVERY

Durağan Haldeki Hassas Verilerinizi Keşfedin ve Koruyun

Bulamadığınızı koruyamazsınız! Digital Guardian for Data Discovery, kurum genelindeki yapılandırılmış ve yapılandırılmamış ortamlarda hassas verilerin görünürlüğünü ve denetlenmesini sağlar.

Veri keşif aracımız, hassas veriler nerede olursa olsun bulmak için keşfe özel denetim politikaları kullanarak yerel ve ağ paylaşımlarının otomatik taranması sağlar. Ayrıntılı denetim raporları; uygunluğu göstermek, gizli bilgileri korumak ve veri kaybı riskini azaltmak için gereken bilgileri sağlar.

MANAGED DETECTION & RESPONSE

En Güncel Siber Savunma Stratejilerini ve İstihbaratını Hemen Alın

Günümüzün kötü amaçlı yazılımları sofistike, hedefli ve tespit edilmesi zor. Yeni tehditlerin hızlanmasıyla birlikte saldırılar kaçınılmaz hale geldi. Öte yandan, bu saldırıları tespit edebilecek, yanıt verebilecek ve düzeltebilecek bir siber güvenlik uzmanları ekibi oluşturmak ve elde tutmak inanılmaz derecede zor olabilir.

Digital Guardian Managed Detection Response (MDR), hassas IP’nin kuruluşun can damarı olduğu bir Fortune 100 şirketi için SOC’yi oluşturan seçkin bir siber güvenlik uzmanı tarafından yönetiliyor. Seçkin uzmanlardan oluşan ekibimiz, kuruluşunuzun hassas verileri ihlal edilmeden önce fidye yazılımlarını ve diğer gelişmiş tehditleri kontrol altına almak için saldırıları gerçek zamanlı bir şekilde proaktif olarak yakalar, tespit eder ve yanıt verir.

ANALYTICS & REPORTING CLOUD

Güvenlik Ekiplerinizi Bulut Tarafından Sağlanan, Ödün Vermeyen Veri Korumasıyla Güçlendirin

Digital Guardian Analytic ve Reporting Cloud (DG ARC), tavizsiz veri koruması sağlayan gelişmiş analitiğiyle, iş akışı ve raporlama bulut hizmetidir. Digital Guardian uç nokta ajanları ve ağ sensörlerinden veri akışından yararlanan ARC, sistem, kullanıcı ve veri olayları için derin görünürlüğü sağlar. Bu görünürlük, güvenlik analistleri tarafından onaylanmış panoları ve çalışma alanlarını, veri kaybını önleme, uç nokta algılama ve yanıt sağlamak için güçlendirir. Ayrıca bunların hepsi tek bir konsol üzerinde gerçekleştirilir.