Fortra'dan Agari ile gelen kutusuna olan güveninizi geri kazanın.

Agari Ürünleri

Agari Phishing Defense

Gelen spear phishing, BEC ve ATO’ları durdurun.

Agari DMARC Protection

Markanızın kötüye kullanılmasını önleyin ve müşterileri kimlik avına karşı koruyun.

Agari Phishing Response

E-posta tehditlerini hızla tespit edin, yanıtlayın ve düzeltin.

Agari Active Defense

Belirli BEC saldırıları hakkında eyleme dönüştürülebilir bilgiler edinin.

Agari - Güvenilir E-posta Kimlik Çözümleri

Agari, Güvenilir E-posta Kimliği çözümlerimizle dijital iletişimin temelini güvence altına almaya yardımcı olur. Agari’nin e-posta güvenlik paketi, e-posta kimlik doğrulamasından ticari e-posta tehlikesi tespitine kadar, çalışanları, müşterileri ve iş ortaklarını gelen kutularındaki bir mesajın kendilerinden kar elde etmek veya onları istismar etmek isteyen bir siber suçludan gelebileceği stresinden ve belirsizliğinden kurtarır.

TAM KAPSAMLI ÇÖZÜMLER

Alan adlarınızı ve çalışanlarınızın gelen kutularını korumak, ihlalleri düzeltmek ve ortaya çıkan tehditlere karşı proaktif bir savunma geliştirmek için tek bir sağlayıcı.

TEHDİT İSTİHBARATI

Sadece siber suçluların maskesini düşürmeye ve siber suçlardaki yeni eğilimleri ortaya çıkarmaya adanmış bir karşı istihbarat araştırma grubu.

GÜÇLÜ ENTEGRASYONLAR

Microsoft Office 365, Google Suite, Microsoft Exchange ve hibrit bulut/şirket içi dağıtımlar için yerel entegrasyonlara sahip SaaS teslimat modeli.

Agari Hakkında

Agari, iş riskini azaltmak için gönderen-alıcı davranışını benzersiz bir şekilde öğrenen yapay zeka kullanan kimlik merkezli bir yaklaşım kullanır. Kuruluşlar ve müşterileri arasındaki bu güven modeli, iş gücünü gelen iş e-postası tehlikesinden, tedarik zinciri dolandırıcılığından, spear phishing’den ve hesap devralma tabanlı saldırılardan koruyarak iş riskini tamamen azaltır. Agari ayrıca kurumdan müşterilere giden e-postaların sahteciliğini önleyerek teslim edilebilirliği artırır ve marka bütünlüğünü korur. Agari ile gelen kutunuza güveni geri getirebilirsiniz.

Sektöre Göre E-posta Güvenliği Çözümleri

FİNANSAL KURUMLAR

Finans kurumları Agari'yi, dolandırıcıların bir kimlik avı saldırısında markanızı taklit etmesini önlemek ve çalışanların gelen kutularını yönetici taklidi gibi planlardan korumak için kullanır.

DEVLET KURUMLARI

Devlet kurumları Agari'yi vatandaşlara yönelik oltalama saldırılarını önlemek, devlet e-posta hesaplarını oltalama saldırılarına karşı güvence altına almak ve olay müdahalesi ve düzeltme ile ilgili SOC iş yüklerini azaltmak için kullanıyor.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Sağlık kuruluşları Agari'yi hastalar, ödeme yapanlar ve sağlayıcılar için güvenli bir iletişim kanalı olarak e-postayı korumak için kullanır. Personel olayları bildirdiğinde, Agari yanıt ve düzeltme iş akışını otomatikleştirir.