Netwrix Change Tracker

SİSTEM BÜTÜNLÜĞÜNDE
GÜVEN KAZANIN

Netwrix'in güvenlik yapılandırma yönetimi ve değişiklik kontrol yazılımı, kritik BT sistemlerinin güvenliğini sağlamanıza ve uyumluluğu kanıtlamanıza yardımcı olur

Sektör düzenlemeleri kapsam ve karmaşıklık açısından genişledikçe, kuruluşların kritik sistemlerin yapılandırmasını güvence altına alma, izleme ve doğrulama sürecini basitleştiren çözümlere ihtiyacı vardır. Güçlü bir uyumluluk duruşu, güvenli sistem yapılandırmalarıyla başlar. Netwrix’in güvenlik konfigürasyon yönetimi yazılımı ile sistem konfigürasyonlarını sağlamlaştırabilir ve uyumluluk denetimlerini daha kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

Tek bir konsoldan tüm altyapınızın bütünlüğünü sağlayın

Netwrix çözümü, altyapınızı buluttan veri merkezine, masaüstlerinden ağ cihazlarına ve endüstriyel kontrol sistemlerine kadar izleyerek BT sistemlerinizin ve hassas bilgilerinizin güvenli ve uyumlu olduğu konusunda size güven verir.

Netwrix gelişmiş dosya bütünlüğü izleme teknolojisinin en kritik sistemlerinizi korumanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin

Netwrix Change Tracker altyapınızın tüm bileşenlerini korur
Unix
MacOS
Databases
Containers
Virtualized Systems
Network Devices
Industrial Control Systems

Kritik bilgi sistemlerinizin güvenlik yapılandırmasını güçlendirin

Yapılandırmaları daha hızlı güçlendirin

CIS, DISA STIG ve SCAP/OVAL dahil olmak üzere birden çok standart kuruluşundan özelleştirilebilir yapı şablonları ile güvenli yapılandırmalar oluşturma çabasını azaltın ve kritik sistemleri güçlendirme konusunda tahminde bulunmayı ortadan kaldırın.

Güvenlik uyumluluğu denetimlerini kolaylıkla geçin

NIST, PCI DSS, CMMC, STIG ve NERC CIP’yi kapsayan 250’den fazla CIS sertifikalı raporu kullanarak tekrarlayan görevleri otomatikleştirerek uyumluluğu kanıtlamak için gereken çabayı azaltın.

Zamanda geriye bakın

Tüm değişikliklerin tam bir geçmişini gözden geçirerek tam olarak hangi sistemlerin ve ne zaman değiştirildiğini belirleyin.

Değişiklik kontrolünde döngüyü kapatın

BT hizmet yönetimi (ITSM) çözümünüzle yapılandırma yönetimi etkinliklerini koordine ederek gürültüyü ortadan kaldırın ve operasyon ekiplerinin gerçekten anormal değişikliklere odaklanmasını sağlayın.

Güvenlik durumunuz hakkında bilgi sahibi olun

Güvenlik ve uyumluluk durumunuzu istediğiniz zaman kontrol ederek altyapınızın ve hassas bilgilerinizin güvende olduğundan emin olun.

Son derece etkili dosya bütünlüğü izleme

Dosya bütünlüğü izleme sonuçlarınızı Microsoft, Oracle ve Adobe gibi orijinal yazılım satıcıları tarafından sunulan 10 milyardan fazla dosya itibarından oluşan bir veritabanıyla otomatik olarak çapraz kontrol ederek kritik sistem dosyalarınızın gerçek olduğunu doğrulayarak kötü amaçlı yazılım tehdidini azaltın ve tüm dosya etkinliklerinin planlı ve gerçek olduğundan emin olun
Netwrix Change Tracker, Windows Server 2019, 2016, 2008/R2 ve 2012/R2'nin yanı sıra Windows 11, 10, 8.1, 8.0, 7, XP ve WinCE'yi destekler.
Netwrix Change Tracker, Ubuntu, SUSE, CentOS, RedHat, Oracle, Solaris, HPUX, AIX, Tandem Non-Stop, FreeBSD ve MacOS'u destekler.
Netwrix Change Tracker, Docker, Kubernetes VMware ESXi ve Microsoft Hyper-V'yi destekler.
Netwrix Change Tracker, Oracle Database, SQL Server, IBM DB2, PostgreSQL ve MySQL'i destekler.
Netwrix Change Tracker Cisco, Nortel, Juniper, Fortinet ve Checkpoint'ten yönlendiricileri, anahtarları ve güvenlik duvarlarını destekler.
Netwrix Change Tracker, Belden, Siemens, GE ve ABB'yi destekler.