Endpoint Protector

Cososys Windows, Mac OS X ve Linux uç noktalarında USB ve diğer taşınabilir aygıtların kullanılmasıyla ortaya çıkabilecek veri kayıplarını engelleyen, bu aygıtların kişisel bilgisayarlardaki bilgilere izinsiz erişimini kontrol altında tutan, taşınabilir depolama aygıtlarında güvenli alanlar oluşturarak depolanmış bilgileri koruyan ve her zaman her yerde önemli bilgilere ulaşılabilmesini sağlayan çözümler sunmaktadır.

  • Endpoint Protector 4 ile taşınabilir depolama aygıtları tarafından yönelebilecek tehditlere karşı ağ koruması.
  • Endpoint Protector Basic ile küçük ölçekli işletmelerde ve evlerde bilgi güvenliği.
  • Carry It Easy +Plus ile her zaman, her yerde bilgiye erişim.
  • EasyLock ile USB flaş disk veya sabit diskteki hassas bilgilerin şifrelenerek kurumsal ve kişisel bilgilerin korunması.

2004 yılında kurulmuş ve kurulduğundan beri uç nokta güvenliği, mobil aygıt yönetimi, veri kaybı engelleme, cihaz kontrolü ve taşınabilir veri şifrelemesi konusunda geliştirdiği çözümlerle sektörün öncülerinden biri olmuştur. Faaliyetlerini 30 ülkede sürdürmekte ve tüm dünyada 11 milyondan fazla kullanıcının tercihi olarak büyümeye devam etmektedir.

Windows, Mac OS X ve Linux uç noktalarında USB ve diğer taşınabilir aygıtların kullanılmasıyla ortaya çıkabilecek veri kayıplarını engelleyen, bu aygıtların kişisel bilgisayarlardaki bilgilere izinsiz erişimini kontrol altında tutan, taşınabilir depolama aygıtlarında güvenli alanlar oluşturarak depolanmış bilgileri koruyan, her zaman her yerde önemli bilgilere ulaşılabilmesini sağlayan çözümler sunmaktadır.

Donanım ve sanal cihaz veya bulut altyapısı olarak kullanılabilen Kurumsal ve Küçük-Orta ölçekli işletmeler için şirket içi tam DLP çözümü.
Kullanımı kolay, çoklu platform Veri Kaybını Önleme araçları, USB ve çevresel bağlantı noktalarının kesintisiz kontrolünü sağlar, hareket halindeyken ve verilerde tarama yapar, şifrelemeyi zorlar ve kurumsal mobilite yönetimi sunar.